Poznań Plaza

Opis projektu

Kolejna przemiana galerii handlowej z naszym udziałem nastąpiła w Plaza Poznań. Galeria w Poznaniu zauroczyła nas od pierwszej wizji lokalnej. Jej wystrój, stylizowany na zabytkowy statek, wymagał do nas ogromnego wyczucia podczas projektowania. Wiedzieliśmy, że połączenie nowoczesnej małej architektury z eleganckim wnętrzem nie będzie prostym zadaniem, ale wyzwania podczas naszej pracy projektowej lubimy najbardziej.

Na początku wysłuchaliśmy sugestii Inwestora, określiliśmy podstawowe funkcje nowo projektowanych stref, a następnie rozpoczęliśmy poszukiwania innowacyjnych oraz przede wszystkim wytrzymałych mebli, które będą uzupełniały niezwykły wizerunek galerii. Ostatecznie Inwestor wybrał z naszych propozycji bardzo oryginalne podświetlane siedziska. W ostatnich czasach, podświetlane meble, również funkcję dekoracyjnych lamp, są prawdziwym hitem.

W Plaza Poznań doskonale uzupełniają zastany wystrój wnętrza. Innowacyjnym rozwiązaniem są również zaprojektowane strefy odpoczynku. W galerii zaproponowaliśmy miejsca z wygodnymi kanapami otoczone zielenią oraz pięknymi lampami. Tak zaprojektowana przestrzeń sprzyja zarówno zakupom jak i relaksowi.