Referencje

W trakcie wieloletniej działalności mieliśmy przyjemność pracować dla ponad 200 klientów - zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Mieliśmy przyjemność pracować m.in. dla:

customers_logos

 

 

Zobacz co mówią o nas klienci:

Plaza Lublin

Firma Allium Design wykonała m.in. projekt oraz realizację aranżacji wnętrz roślinami, projekt zagospodarowania strefy wejściowej przed centrum handlowym w tym również dostawę ławek, donic oraz projekt i realizację odnowienia istniejącej strefy food court. (...)

Z powierzonych zadań firma Allium Design wywiązała się w terminie. Allium Design jest firmą godną polecenia innym inwestorom, gwarantuje wysoki poziom usług i solidność.

Galeria Ostrowiec

Wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem oraz zaangażowaniem pracowników. (...)

Jak najbardziej polecamy firmę Allium Design jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Allium Design jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Poznań Plaza

Allium design jest profesjonalnym partnerem w zakresie projektowania dekoracji i aranżacji wnętrz. Wszystkie dotychczasowe realizacje wykonane zostały rzetelnie, solidnie i terminowo. Firma Allium design służy fachowym doradztwem i gwarantuje wysoką jakość wykonania. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firma Allium design, dlatego polecamy ją, jako partnera potrafiącego profesjonalnie realizować powierzone zadania.

SPECTRUM Development

Z powierzonych zadań Allium design, Aneta Balawajder wywiązała się w terminie i zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie. Allium design jest firma godną polecenia innym inwestorom, gwarantuje wysoki poziom usług i solidność.

Sadyba Best Mall

Do zadań firmy Allium design, aneta Balawajder należało sporządzenie projektu koncepcyjnego oraz wykonawczego strefy food court, w tym dobór mebli, roślin, projekt kosza na odpady stałe i płynne oraz dostarczenie mebli.

Z powierzonych zadań firma Allium design wywiązała się w terminie. Polecam usługi firmy Allium design, jako firmy profesjonalnej i godnej zaufania.